MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Елта Инженеринг

Monday, 23 November 2020 13:57
Rate this item
(0 votes)

 

Компанијата ЕЛТА ИНЖЕНЕРИНГ е основана 1991г. Наша основна дејност е изведба на градежно занаетчиски работи, комплетна изведба на ентериери, поставување мермер, керамика, водовод, паркет и молерај. Шлајфување и полирање на површини од мермер до висок сјај, како и нивно тековно одржување со машинско чистење и освежување.

Освен со услужна се занимаваме и со продажба на:

–  Bellinzoni – Италија средства за чистење и полирање, детерџенти, полир течности и пасти, спрејови за површини од мермер, ПВЦ, ИНОКС, гранит, терацо и друго.

–  3М – САД – брисачи за чевли, противлизгачки ленти за скали и филцови, микрофибер крпи, хемиски средства и друго.

Во нашите деловни простории имаме изложбен салон, каде што ќе можете да се запознаете од поблиску со горенаведените производи, како и лично да се уверите во ефикасноста и економската оправданост на машините за полирање, чистење која ние со задоволство ќе Ви ја презентираме.

Работно време:
Пон - Пет: 07:00 - 16:00
Саб - Нед: не работиме
 
 
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
 fb Instagram
  
Read 152 times Last modified on Monday, 23 November 2020 14:07
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org