MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Елмонд Ин

Monday, 23 November 2020 13:45
Rate this item
(0 votes)

 

Почитувани,

ЕЛМОНД ИН е комплетно приватна фирма регистрирана во 1992 со основна дејност во градежништвото. Посебна специјалност е делот за електрични инсталации и опрема:

1. проектирање и инжењерство
2. изведување на сите типови електрични инсталации
3. трговија
Многуте години искуство и работа во овој регион како и овдешните услови се доволен доказ за успехот на Елмонд Ин. Во минатото успевавме да изградиме имиџ на стабилна, високо професионална и високо квалитетна фирма. Оваа традиција продолжува и во иднина. Ви стоиме на располагање во секое време за да го подобриме квалитетот на нашата работа и професионализмот, и спремни сме за секаков вид на соработка.

Со почит,
Драги Каевски

 
Работно време:
Пон - Пет: 07:00 - 16:00
Саб - Нед: не работиме
 
 
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:
 
 fb Instagram
  
Read 123 times Last modified on Monday, 23 November 2020 13:53

Image Gallery

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org