MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Helen Doron Bitola

Tuesday, 09 June 2020 13:32
Rate this item
(1 Vote)

logo

Добредојдовте на Helen Doron English
Helen Doron English е глобална институција со повеќе од 30 години успех во предавање англискиот јазик на деца од сите возрасти. Денес, преку 1.5 милиони ученици зборуваат англиски јазик благодарение на Helen Doron English.

Зошто Helen Doron English? Бидејќи методот на нашите курсеви е развиен од искусни експерти за изучување на англиски јазик и предаван од нашите специјално обучени учители.

Децата го сакаат учењето во Хелен Дорон англиски

Работно време:

Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Саб - Нед: не работиме

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web: www.helendoron.mk

fb  Instagram

Read 1415 times Last modified on Tuesday, 09 June 2020 13:48
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org