MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Фризерски салон Popeyе Featured

Thursday, 28 September 2023 06:21
Rate this item
(1 Vote)

 

Почитувани !

Секој ден е еден нов предизвик за тимот на фризерскиот салон Попај, за грижата кон клиентите и задоволство од сработеното на нашите муштерии. Годината ја стартувавме со тоа што го ветивме и неуморно ги исполнуваме вашите желби за убав изглед кои ги добиваме директно од Вас. Зад нас веруваме дека е уште една успешна година во која работата, реализицијата и квалитетот на услугата беа на прво место.
Со заеднички труд и несебично залагање, напорно работевме и го докажавме нашиот потенцијал како еден од најдобрите дуќани во нашата фела. И во следната  година ќе продолжиме да чекориме понатаму кон надоградување на потенцијалите кои не карактеризираат како целина единствено со Вашата подршка.
Ве повикувам да сораборуваме и во годината што престои.Заедно да се зафатиме со предизвиците и заедно да ви служиме на вас драги клиенти од сите генерации. 

Со почит тим од фризерскиот салон Попај.

Работно време:
Пон - Пет: 09:00 - 20:00

Сабота: 09:00 - 18:00

Недела: не работиме

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web: https://popaj.mk/

fb Instagram

Read 624 times Last modified on Friday, 29 September 2023 06:13
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org