Недвижности

Почетна :: Недвижности

РОЈАЛ СТАР ТРАВЕЛ

Tuesday, 22 August 2017 08:35
Rate this item
(2 votes)

Royal Star Travel е туроператор формиран како дел од Royal Star Group кој ги нуди сите видови квалитетни туристички услуги: одмор, еко и етно-културни патувања низ Македонија и светот.

Royal Star Travel Ви нуди хотелски резервации, авио билети, трансфер до аеродромите во Македонија и регионот, изнајмува автомобили и автобуси, организира конференции, семинари, конгреси, симпозиуми...

Нашиот тим Ви помага да го испланирате Вашиот одмор почнувајќи од викенд-патување до обиколка на светот.

Ве очекуваме да ја посетите нашата агенција која е лоцирана во центарот на Скопје.


Работно време:
Пон - Пет: 08:00 до 20:00
Саб: 08:00 до 16:00
Нед: Не работиме

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web: www.rst.mk

fb Instagram

 

 

Read 683 times Last modified on Tuesday, 09 August 2022 08:50
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org