MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

РиСпорт

Wednesday, 12 August 2020 13:13
Rate this item
(1 Vote)

РиСпорт е мултибренд продавница, фокусирана на нудење на квалитетна спортска опрема, а воедно нудиме и најголем асортиман од брендот Under Armour во градот.
 
Во РиСпорт можете да го најдете најголемиот асортиман на Under Armour, голем избор за мажи,жени и деца.
 
Ве очекуваме!
Бул. Партизански Одреди, Центар (до хотел Дувет)
 
Работно време:
Пон - Сабота: 09:00 - 21:00
Недела: не работиме

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
webwww.risport.mk

fb Instagram

Read 1973 times Last modified on Thursday, 13 August 2020 07:52
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org