Ресторани

Почетна :: Ресторани

РЕСТОРАН ИЛИРИЈА

Thursday, 02 February 2023 14:06
Rate this item
(0 votes)

Илирија Комерц и Ресторан Илирија започнува со работа во 1993 година.Во 2001 започнавме со бетонските елементи,со градежни работи и канализација, а во 2007 година се дополнивме и со мермер и варовник.Додека во 2017 година почеток доби и изградба на ресторан.

 

 

 

 

 

 

 

Работно време:
Пон - Пeт: 08:00:18:00
Саб - Нед: 08:00:18:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

fb Instagram

 

 

Read 432 times Last modified on Tuesday, 04 April 2023 10:57
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org