Хотели

Почетна :: Хотели : Мотели : Хостели : Вили

Хотел Грин Центар Гили

Thursday, 29 February 2024 14:31 Written by 
Rate this item
(0 votes)

 

Грин Центар Гили располага со тераса на покривот и ресторан со панорамски поглед на Гостивар, кафе бар, 24-часовна услуга во соба и сауна. Во секоја соба има мини-бар, бањарки и влечки.

Во ресторанот се служат медитерански, ориентални и интернационални јадења, а има и пицерија. Доручек се служи секое утро. Фитнес објекти и маса за билијард можат да ги користат сите гости. Центарот на градот, централната автобуска станица и споменикот Саат Кула се на 15 минути пеш. - 6,2 милји до реката Вардар е на 10 минути возење.

 

 

 

Работно време: 24/7
 
web: gcgili.com
 
 
 fb Instagram

 

Read 182 times Last modified on Friday, 01 March 2024 07:24
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org