MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

ПЕКАРА МО-ША МЕЛ

Friday, 15 September 2023 13:53
Rate this item
(0 votes)

Најубави пецива и мирис на топол леб од пекара МО-ША МЕЛ во центарот на градот Куманово.

Овие бели пецива се прават од брашно кое се произведува во нашиот млин Мо-Ша Мел кој се наоѓа на магистралниот пат Куманово-Крива Паланка.

Повелете вкусете ги нашите производи и уверете се во квалитетот.

 

Работно време:

Понеделник-Сабота: 24/7

Недела: Затворено

 

email : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

web: https://www.facebook.com/people/%D0%9C%D0%9E-%D0%A8%D0%90-%D0%9C%D0%95%D0%9B/100054210504252/?locale=mk_MK

fb Instagram

 

 

 

 

Read 379 times Last modified on Tuesday, 19 September 2023 13:12
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org