Ресторани

Почетна :: Ресторани

EQUILIBRIUM Restaurant & Coffee Bar Featured

Thursday, 02 April 2020 10:27
Rate this item
(3 votes)

logo
Нашата приказна, Ваша реалност

СОЗДАВАМЕ ВКУСНИ СЕЌАВАЊА

Секоја вечер во Equilibrium има жива музика (амбиентален џез, поп, рок) и можеме да се пофалиме со пријатна атмосфера каде можете да ја вкусите гастрономската магија на нашите шефови или да уживате во врвните вина

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.: www.equilibrium.mk

fb Instagram

Read 2295 times Last modified on Thursday, 02 April 2020 12:18
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org