Хотели

Почетна :: Хотели : Мотели : Хостели : Вили

Аурора Ресорт и Спа

Wednesday, 11 November 2020 13:56
Rate this item
(1 Vote)

 Ресторан што претставува уметничко ремек дело, пет ѕвездено сместување, прекрасни базени, беспрекорна услуга од светска класа и богати и интересни планински содржини, го прават овој луксузен сепак интимен комплекс вашето совршено бегство од секојдневието.

Работно време:
Пон - Нед: 00:00 - 00:00
Read 291 times Last modified on Wednesday, 11 November 2020 14:25
More in this category: « Вила Тоше
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org