Хотели

Почетна :: Хотели : Мотели : Хостели : Вили

Вила Тоше

Friday, 06 November 2020 14:32
Rate this item
(1 Vote)

Вила Тоше има 6 апартмани, комплетно опремени кои се наоѓаат во центарот на Крушево, на само неколку метри од градскиот парк. Секој апартман располага со сопствено купатило, мини кујна, кабловска ТВ, балкон, централно греење и заедничка кујна.
 
Работно време:
Пон - Нед: 00:00 - 00:00
 
 
e-mail:
web:
 
 fb Instagram
  
Read 185 times Last modified on Monday, 09 November 2020 14:17
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org