MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

ЕУКАНУБА МАКЕДОНИЈА ВЕТКОЛЛ Featured

Tuesday, 03 November 2020 14:23
Rate this item
(0 votes)

Ветеринарна амбуланта Ветколл во служба на здравјето на милениците !
 
Ние ја разбираме и споделуваме со вас пасијата кон милениците и сме обврзани да обезбедиме профисионална медицинска грижа за вашиот миленик!
 
Благодарни сме што довербата за здравјето на вашиот миленик ни ја доверивте токму нам !
 
Во склоп на амбулантата функционира и пет шоп каде можете да најдете се за вашиот миленик (храна, опрема, играчки, хигиенско-медицински препарати.
 
 
УСЛУГИ
 
 1.      ПРВЕНТИВА
 
-          ВАКЦИНАЦИИ
 
-          ПРОЧИСТУВАЊЕ ОД ЕНДОПАРАЗИТИ  _ВНАТРЕШНИ ПАРАЗИТИ
 
-          ПРОЧИСТУВАЊЕ ОД ЕКТОПАРАЗИТИ-НАДВОРЕШНИ ПАРАЗИТИ (БОЛВИ, КРЛЕЖИ,ВОШКИ)
 
 2.      ПРЕГЛЕДИ
 
3.      КЛИНИЧКО ЛАБОРАТОРИСКА ДИЈАГНОСТИКА
 
4.      ЕХО ДИЈАГНОСТИКА
 
5.      КОМПЛЕТНА ДЕРМАТОЛОШКА ДИЈАГНОСТИКА
 
6.      ХИРУРГИЈА
 
7.      ЧИСТЕЊЕ НА ЗАБЕН КАМЕН
 
8.      ЛАБОРАТОРИСКИ ИСПИТУВАЊА
 
 9. НУТРИЦИОНИСТИЧКИ СОВЕТИ
 
10. МИКРОЧИПИРАЊЕ
 
11.КОЗМЕТИЧКИ УСЛУГИ
 
            - ШИШАЊЕ,
 
            -БАЊАЊЕ,
 
            -СРЕДУВАЊЕ НА МИЛЕНИЦИ -ГРУМИНГ,
 
            -СЕЧЕЊЕ НОКТИ,
 
            -ЧИСТЕЊЕ УШИ
 
            -ТРЕТМАНИ ПРОТИВ БОЛВИ И КРЛЕЖИ
 
12. ИЗДАВАЊЕ НА ПОТРЕБНИ ДОКУМЕНТИ ЗА ПАТУВАЊЕ ВО СТРАНСТВО СО ПОТРЕБНИ КРВНИ АНАЛИЗИ
 

Работно време:
Пон - Пет: 09:30 - 19:00
Сабота: 08:00 - 15:00
 
 
e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
 fb Instagram
  
Read 1598 times Last modified on Monday, 10 July 2023 12:01
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org