Хотели

Почетна :: Хотели : Мотели : Хостели : Вили

Хотел Студио Ин

Friday, 03 November 2023 13:37
Rate this item
(0 votes)

Хотел Студио Ин

Компанијата постои од 1991 година и се занимава со угостителска дејност,ресторан,хотелско сместување.Имаме 30 соби со капацитет од 65 гости.

Повелете, посетете не и уверете се во топлата атмосфера,пријатен амбиент и беспрекорна услуга.
Ве очекуваме !
 
 
Работно време: 24/7
 
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
 
 
 fb Instagram
Read 477 times Last modified on Friday, 03 November 2023 14:16
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org