Ресторани

Почетна :: Ресторани

Шин Хаи (Ѕвезден Океан) Featured

Rate this item
(3 votes)

logo2
Ѕвезден Океан -
Најздравата и највкусната храна на светот!

Ресторанот "Ѕвезден Океан" се наоѓа во срцето на главниот град. На само една минута пешачење од Соборниот храм, позади Домот на градежници ќе го најдете местото што ги крие тајните на здравата исхрана. Нашите гости се луѓе кои знаат да уживаат во својот оброк и сакаат да јадат свежа и вкусна храна. Знаеме дека звучи неверојатно, но нашите кувари се врвни професионалци и докажани мајстори на својот занает кои одлично ја познаваат кинеската кујна, токму поради фактот дека и самите се кинези. Како што гледате, кај нас нема ништо случајно.

Ова место го направивме со многу внимание и многу љубов за да уживаме исто колку и вие во најздравата и највкусната храна на светот!

Главен ресторан (Позади градски ѕид)
Пон - Чет: 10:00 до 24:00
Петок: 10:00 до 01:00
Сабота: 11:00 до 01:00
Недела: 12:00 до 24:00

Ресторан во Skopje City Mall
Пон - Нед: 10:00 до 22:00

Ресторан во Ramstore Mall
Пон - Нед: 10:00 до 22:00

Read 1721 times
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org