Ресторани

Почетна :: Ресторани

РИБНИК БИСТРА

Thursday, 19 October 2023 13:56
Rate this item
(0 votes)

Во пазувите на Бистра Планина на самиот извор на Студенчица. Одгледување и продажба на свежа пастрмка и крап и подготовка на рибниспецијалитети и традиционална храна.
 
Природата ве вика Рибник Бистра ве очекува на 10 километри од Кичево кон Охрид.
 
 
 
 
Работно време:
 
Нед - Чет: 10:00-23:00
Пет - Саб: 10:00-00:00
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
 
 
 fb Instagram
Read 840 times Last modified on Friday, 20 October 2023 13:37
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org