Ресторани

Почетна :: Ресторани

Оскар Ресторан

Monday, 27 April 2020 13:47
Rate this item
(1 Vote)

 

Под самите падини на Баба планина со прекрасниот врв Пелистер се наоѓа Ресторанот Оскар. Придржувајќи се на стандардите за добро хотелиерство Оскар може да се пофали со богата понуда на најразлични специјалитети од традиционални, национални и локални до најсовремени. Со прекрасно хортикултурно уреден двор, во кој, ненаметливо е вклопен и фонтански дел со хидрокултура, дава релаксирачки ефект. Тоа, претстојот во него, го прави пријатен, топол и посакуван да се посети. Во зимскиот перио, инсталираното подно греење, го прави престојот уште попријатен. Со беспрекорна услуга, хигиена на ниво и убава местоположба, надвор од урбаниот метеж, се нуди и на Битолцани и на странски туристи. Доколку сакате да поминете пријатни моменти и да заборавите на сите грижи и обврски Повелете посетете не!

Работно време:
Пон - Чет: 10:00 - 24:00
Пет - Нед: 10:00 - 01:00
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.:

fb Instagram

Read 245 times Last modified on Tuesday, 28 April 2020 10:11
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org