Ресторани

Почетна :: Ресторани

Кај Жика

Monday, 20 April 2020 20:11
Rate this item
(0 votes)

Мотел ресторан „Кај Жика“ се наоѓа во среднишниот дел на Република Македонија, покрај автопатот Градско – Прилеп кон исклучокот за Кавадарци на 500 метри. Мотелот располага со ресторански дел – организирање на секаков вид веселби, сместувачки дел со преноќиште, отворен базен и два паркинзи.

Во текот на летната сезона комплексот ви нуди преден простор за свадби на отворено покрај базен со капацитет од 450 гости. Со посебно осветлување како и терасата на повеќе нивоа, може да ги задоволи вашите барања за волшебна свадба како што ја замислувате.

 

Работно време:
Пон - Нед: 08:00 - 23:30
e-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.: https://kajzikarosoman.wordpress.com/motel/

fb Instagram

Read 197 times Last modified on Monday, 20 April 2020 20:19
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org