Ресторани

Почетна :: Ресторани

Гранд премиер

Monday, 20 April 2020 12:30
Rate this item
(1 Vote)

Гранд Премиер е нов ресторан за свадби и прослави кој се наоѓа на патот за Пелистер со летна тераса и две сали со капацитет од 200-800 гости. Нашиот ресторан Ви нуди можност за организирање на разни свечености: коктели, свадби, крштевки, матури и слично.

Работно време:
Пон - Чет: 08:00 - 24:00
Пет - Саб: 08:00 - 01:00
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.:

fb Instagram

Read 244 times Last modified on Monday, 20 April 2020 12:45
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org