MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Хари компани

Friday, 19 June 2020 06:12
Rate this item
(1 Vote)

Хари Компани од 2004 год.е официјален дистрибутер за балони во Македонија од добро познатите италијански брендови ГЕМАР БАЛЛОНС и Грабо БАЛЛОНС.
- Декорација со балони за вашите свечености
- Хелиумски балони
- Пиротехника-Огномет со лиценца
- Бројки и букви со хелиум
- Боци хелиум за една употреба

Работно време:

Пон - Чет: 08:30 - 17:00
Пет - Нед: 08:30 - 17:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.:

fb Instagram

Read 2499 times Last modified on Friday, 29 December 2023 07:28
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org