MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Aпартмани Јован

Tuesday, 29 June 2021 13:15
Rate this item
(1 Vote)

 

 Апартмани Јован се наоѓаат во строгиот центар во Охрид, на 80 метри од Охридското езеро.

Студија и соби за издавање опремени со сопствена бања, кујна и балкон со поглед на езеро. Комплетно се опремени со Француски лежај, тв, клима уред, wifi, фен, бесплатен паркинг и гаража.

Facebook: Apartmani Jovan Ohrid tel: 070 39 15 83; 075 62 62 18; 077 57 00 01


Цени од  10-15 eur по лице во зависност од периодот.


 ДОБРЕДОЈДЕНИ СТЕ !

Read 1133 times Last modified on Monday, 05 July 2021 13:32
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org