MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Атлантик Комерц

Tuesday, 29 September 2020 13:17
Rate this item
(0 votes)
  • Локација: Скопје
  • Адреса: Кузман Јосифовски Питу Бр.17 - Скопјанка
  • Контакт: 02 3119 772 | 02 3123 379

Kомпанијата Атлантик Комерц е основана во 1990 година и е лидер во увоз и дистрибуција на најдобрите играчки за деца и бебешка опрема. Исто така Атлантик Комерц е генерален дистрибутер на најреномираниот светски бренд за базени и летна опрема INTEX.

Компанијата во својата листа на соработници која брои над 1500 активни фирми, ги вбројува и дел од најголемите маркетите како Tinex,Vero,Carrefour,Merkur,Tush,Hubo,KitGo.

 
Работно време:
Пон - Саб: 08:00 - 16:00
Недела: не работиме

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
         This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
         This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

web: www.atlantikfm.com.mk

fb Instagram

 

 

Read 1006 times Last modified on Thursday, 09 March 2023 09:53
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org