Кафе Барови | Пабови

Почетна :: Кафе Барови | Пабови

Casa Cubana Featured

Monday, 29 June 2020 13:25
Rate this item
(1 Vote)

68323967 2314739588614097 7218618355488391168 n

CASA CUBANA – ПОЧУВСТВУВАЈТЕ ГО ВКУСОТ НА КАРИБИТЕ

Бидете дел од најлудите забави во стилот на Куба, со ритмови, музика и движења помешани со оригиналниот вкус на латино салса и почувствувајте ја енергијата и атмосферата која едноставно ќе ве остави без зборови. Дали сте за кафе или коктел, или да уживате во кубански и меѓународни рецепти направени за вашето задоволство, Casa Cubana е вистинскиот избор за вас. “Casa Cubana” е местото со најкомплетна неделна програма од Среда до Недела со дневни и ноќни журки кои ги сплотуваат сите љубители на лaтинo ритaмoт, Зумбaтa и едноставно луѓето кои сакаат добро да се забавуваат и да се дружат. А кој не би сакал нели?

Работно време:
Пон - Чет: 08:00 - 24:00
Пет - Нед: 08:00 - 24:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

Read 2036 times Last modified on Wednesday, 03 May 2023 13:49
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org