Кафе Барови | Пабови

Почетна :: Кафе Барови | Пабови

ИРСКИ ПАБ СТ. ПАТРИК Featured

Monday, 13 March 2023 14:50
Rate this item
(0 votes)

Барате автентично Ирско искуство во срцето на Скопје?

Барањето е завршено со St. Patrick ирскиот паб! Нашиот пријатен паб може да се пофали со традиционален ирски декор, љубезен персонал, сериозен избор на точени пива и широк спектар на вискија.

Но, тоа не е се – нудиме вкусни бургери со 100% говедско месо и секако, ќе го прославиме St. Patrick’s Day со стил, жива музика и зелено пиво!

Без разлика дали барате место за излегување со пријателите, пријатно место за рандеву, место за да гледате фудбал или рагби или само место за да ја вкусите и доживеете Ирска во Скопје, St. Patrick ирскиот паб е местото да се биде!
 

Работно време:

Нед - Чет:    07:30 - 00:00

Пет - Саб:     07:30 - 01:00

 

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Facebook - https://www.facebook.com/skopjeirishpub/

Instagram - https://www.instagram.com/irishpubst.patrickskopje/

WEB - http://www.irishpub.com.mk/

 

Read 1112 times Last modified on Wednesday, 15 March 2023 14:09
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org