MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Медика Фарм

Thursday, 22 April 2021 13:08
Rate this item
(1 Vote)

Медика Фарм е аптека која нуди голема палета на лекови од домашни и странски производители. Издаваме лекови на рецепт од позитивната листа, нудиме широка понуда на билни, витамински производи, односно се што е потребно за КВАЛИТЕТЕН И ЗДРАВ ЖИВОТ!
Се наоѓаме во Струга на адреса Ристо Крле 1


Раб
отно време:
Пон - Пет од 08:00 до 20:00
Саб од 08:00 до 19:00

 

fb Instagram

 

 

Read 24 times Last modified on Thursday, 22 April 2021 13:16
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org