MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Аптека МАГНА ФАРМ ПЗУ

Wednesday, 21 April 2021 12:57
Rate this item
(1 Vote)

Аптеката Магна ФАРМ нуди голема палета на лекови од домашни и странски производители. Издаваме лекови на рецепт од позитивната листа, нудиме широка понуда на билни, витамински производи, односно се што е потребно за КВАЛИТЕТЕН И ЗДРАВ ЖИВОТ!
Се наоѓаме во Велес на две локации:
Ул. Димитар Влахов бр. 5
Ул. Димитар Влахов бр. 30


Раб
отно време:
Пон - Саб од 07:00 до 21:00
Нед од 07:00 до 15:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

fb Instagram

 

 

Read 24 times Last modified on Wednesday, 21 April 2021 13:09
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org