Недвижности

Почетна :: Недвижности

ДЕБИ ТУРС ДООЕЛ

Thursday, 30 July 2020 13:26
Rate this item
(3 votes)

Да се биде домаќин на сите различни земји низ ЕВРОПА, ДЕБИ ТУРС лежи на првото место. Во последните 12 години нашата фирма е именувана како водечки понудувач и патување од цела ЕВРОПА.
 
Деби Турс е ваш верен пријател,одберете ја дестинацијата низ планетата ние ке се погрижиме за останатото-туристичка агенција која ги има наповолните аранжмани и зделки за BAC! Со партерни за летни аранжмани како: ФИБУЛА ЕР,САВА ТУРС,АУРОРА,ЕТЦ ТРАВЕЛ.
 
Да се биде домаќин на сите различни земји низ ЕВРОПА, ДЕБИ ТУРС лежи на првото место. Во последните 12 години нашата фирма е именувана како водечки понудувач и патување од целаЕВРОПА .Деби Турс е ваш верен пријател,одберете ја дестинацијата низ планетата ние ке се погрижиме за останатото-туристичка агенција која ги има наповолните аранжмани и зделки за BAC!
 
Со партерни за летни аранжмани како: ФИБУЛА ЕР,САВА ТУРС,АУРОРА,ЕТЦ ТРАВЕЛ.
 
Авиокарти низ цела ЕВРОПА со :TURKISH AIRLINES,PEGASUS,WIZZAIR,AIR CROATIA,AIR PRISHTINA итн.
 
Со партнерските автобуски превозници познати како на пр:НАСИР,БАШКИМ ТУРС; МАКЕДОНИЈА СООБРАКАЈ, ЕУРО БУС, ХИСАР ТУРЗАМ, АЛПАР ТУРИЗАМ, ЕКСПРЕС,ДУРМО ТОУРС,ГАНИЧ,ЛИМ БУС,ИДО ТУРС,СТЕП ТУРС и многу други компании гарантираме максимална безбедност.
 
Користење 24 часа резервации преку МОБИЛНИ, СМС иЛИ Е-МАИЛ.
 
 
 
Работно време:

Пон - Саб: 08:00 - 20:00

Нед:         10:00 - 15:00

24/7 онлајн фб, е-маил, инстаграм

 

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://instagram.com/debi_turs?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

https://www.facebook.com/debiturskumanove?mibextid=LQQJ4d

Read 1010 times Last modified on Friday, 23 June 2023 13:26
More in this category: Дрим Холидејс »
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org