MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Канела 2 - Струмица

Tuesday, 26 May 2020 13:36
Rate this item
(0 votes)

Највкусната,најубавата најдизејнираната адреса....Слаткарница “Канела Струмица... за самото реноме и бренд зборуваат повеќето од 20години постоење...
Повеќе од 30 вкусови на торти од домашни рецепти и огромниот асортиман на вкусни колачиња единствено во Слаткарница Канела Струмица

Работно време:
Пон -Пет: 08:00- 24:00   
Саб - Нед:08:00 -24:00  

e-mail:
Web:

fb Instagram

Read 299 times Last modified on Tuesday, 26 May 2020 13:53
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org