Ресторани

Почетна :: Ресторани

Работно време:

Пон - Недела: 08:00 - 21:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web: www.glamour-mavrovo.mk

fb Instagram

 

 

 
Работно време:
Пон - Нед:  00:00 - 00:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web: 

fb Instagram

 

Работно време:
Пон - Нед: 00:00 - 00:00
 
 
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:
 
 fb Instagram
  

 Ресторан што претставува уметничко ремек дело, пет ѕвездено сместување, прекрасни базени, беспрекорна услуга од светска класа и богати и интересни планински содржини, го прават овој луксузен сепак интимен комплекс вашето совршено бегство од секојдневието.

Работно време:
Пон - Нед: 00:00 - 00:00

Ви го препорачуваме местото во боемски амбиент гостилница Го-Де. Пријатно место и суптилен спој на македонската интернационална кујна по прифатливи цени за ваше уживање. Гостилница Го -Де располага со вистински квалитет на месо од свое производство, служи скара, во работните денови сите видови чорба, прасечко и јагнешко печење по нарачка, а специјалитет на куќата тава Го-Де. Со својот капацитет за 80 гости Гостилница Го -Де овозможува организации на помали свечености како што се: родендени, матурски и фамилијарни забави и деловни состаноци.

Нашето мото е: "Најискрена љубов, е љубов кон храната"

Работно време:
Пон - Саб: 08:00 - 00:00
Нед: не работиме
 
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

Работно време:
Пон - Пет: 09:00 - 01:00
Саб - Нед: 12:00 - 01:00
 
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

Работно време:
Пон - Чет: 08:00 - 24:00
Пет - Нед: 08:00 - 24:00

e-mail:
web: www.square21.mk

fb Instagram

Работно време:
Пон - Чет: 06:45 - 01:00
Пет - Нед: 06:45 - 01:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

Одлична храна услуга, квалитет.... Посетете не!!!
 
Работно време:
Пон - Чет: 08:00 - 24:00
Пет - Нед: 08:00 - 24:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web: www.gt-company.org

fb Instagram

Работно време:
Пон - Чет: 09:00 - 24:00
Пет - Саб: 09:00 - 01:00
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Web:
 
fb Instagram

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org