Ресторани

Почетна :: Ресторани
 
Работно време:
Пон - Нед:  08:00 - 20:00

e-mail:
web: 

fb Instagram

Повелете на вкусна храна и на вкусна штипска пастрмајлија во центарот на Охрид. Нашите производи се секогаш свежи, навремени и неверојатно вкусни. Повелете и сами уверете се!
 
Работно време:
Пон - Пет: 08:00 - 20:00
Саб - Нед: 10:00 - 16:00
 
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:
 
 fb Instagram

Фирма за рибарство и аква култура

Фарма за тов на риба (Крап и Сом)

Работно време:
Пон - Чет: 08:00 - 24:00
Пет - Нед: 08:00 - 24:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web

fb Instagram

Работно време:
Пон - Чет: 09:00 - 24:00

e-mail:
web:

fb Instagram

Работно време:
Пон - Чет: 09:00 - 24:00

e-mail:
web:

fb Instagram

Работно време:
Пон - Чет: 08:00 - 24:00
Пет - Нед: не работиме
e-mail:
web:

fb Instagram

Работно време:
Пон - Пет: 05:00 - 13:00
Саб - Нед: 05:00 - 13:00

e-mail: 
web:

fb Instagram

21950093 1693291664014354 1049059122709625278 o

 
Работно време:
Пон - Пет:  07:00 - 01:00
Саб - Нед:  07:00 - 01:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
         This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

Villa Bella е фамилијарно воден хотел и ресторан кој се наоѓа во предградието на градот Кавадарци во месноста Моклиште, Ваташа.Новоизграден во 2012 година, овој класичен Boutique хотел е поставен помеѓу безвременски пејзажи и живописна околина на природна убавина.Ние во Villa Bella ја знаеме важноста за тоа колку е потребно да имате забавен и опуштен одмор и поради оваа причина ве уверуваме дека Вашиот престој кај нас ќе биде еден од незаборавните. Ние сме на Ваше располагање во секое време да ви помогнеме со вашите барања за да можете да се почувствувате како дома.Aко имате желба и чувство за авантура и сакате да видите повеќе од убавините кои што ги нуди Македонија ние организираме туристички тури кои ќе одговараат на сите Ваши потреби, започнувајќи од дегустација на вино, до посета на Скопје или Охридското Езеро и многу други возбудливи места кои што ги кријат природните убавините на Македонија.Villa Bella е идеална локација за вашиот настан, без разлика дали тоа е свадба, роденден или некој друг настан или веселба.Во Villa Bella организираме дегустации на вина, но исто така можеме да организираме и посети и дегустации во винарските визби во Тиквешкиот регион.Можеме да понудиме угостителски услуги, музика во живо и простор за 26 лица во нашите 8 соби.Без разлика дали вашиот престој е бизнис или задоволство Villa Bella ќе ви обезбеди совршена можност да доживеете нешто различно и уникатно.

Работно време:

Пон - Саб: 08:00 - 20:00

Нед: 09:00 - 14:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

web:www.villabella-mk.com

fb Instagram

Работно време:
Пон - Чет: 08:00 - 24:00
Пет - Нед: 08:00 - 24:00

e-mail:
web: www.square21.mk

fb Instagram

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org