Ресторани

Почетна :: Ресторани

Работно време:

Пон - Пет: 12:00 - 23:00,
Саб: 10:00 - 00:00
Нед: 10:00 - 18:00

e-mail:
web:

fb Instagram

 

 

Работно време:
Пон - Пет: 08:00 - 22:00
Саб - Нед:  10:00 - 16:00
 
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web
 
 fb Instagram
  

Повелете на вкусна храна и на вкусна штипска пастрмајлија во центарот на Охрид. Нашите производи се секогаш свежи, навремени и неверојатно вкусни. Повелете и сами уверете се!
 
Работно време:
Пон - Пет: 08:00 - 20:00
Саб - Нед: 10:00 - 16:00
 
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:
 
 fb Instagram

Работно време:
Пон - Саб: 08:00 - 16:00
Нед: не работиме
 
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

Ви го препорачуваме местото во боемски амбиент гостилница Го-Де. Пријатно место и суптилен спој на македонската интернационална кујна по прифатливи цени за ваше уживање. Гостилница Го -Де располага со вистински квалитет на месо од свое производство, служи скара, во работните денови сите видови чорба, прасечко и јагнешко печење по нарачка, а специјалитет на куќата тава Го-Де. Со својот капацитет за 80 гости Гостилница Го -Де овозможува организации на помали свечености како што се: родендени, матурски и фамилијарни забави и деловни состаноци.

Нашето мото е: "Најискрена љубов, е љубов кон храната"

Работно време:
Пон - Саб: 08:00 - 00:00
Нед: не работиме
 
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

Работно време:
Пон - Пет: 09:00 - 01:00
Саб - Нед: 12:00 - 01:00
 
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram


 
 
Хотел & ресторан “Капри” Битола се наоѓа :
- на почетокот на патот за Нижеполе – Пелистер;
- на влезот од Охрид до бензинската пумпа Макпетрол, во непосредна близина на магистралниот пат Прилеп - Охрид(500 м) од влезот кај бензиската пумпа Лукоил.
- на 3.5 км од Ценатрот на градот Битола.
Располагаме со сопствен паркинг за околу 80 возила .Одличен простор за влез и излез на возила и автобуси.
 
Работно време:
Пон - Нед: 24/7

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
webkapri.com.mk

fb Instagram

 
Работно време:
Пон - Нед:  24/7

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

 
Работно време:
Пон - Нед:  09:00 - 00:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org