Ресторани

Почетна :: Ресторани

Чардак Неготино

Tuesday, 28 April 2020 12:33
Rate this item
(1 Vote)

Ресторанот работи на задоволство на посетителот нудејќи одличната храна во прекрасен и удобен амбиент, богат избор на пијалоци како и одлична услуга.Ресторанот работи на задоволство на посетителот нудејќи одличната храна во прекрасен и удобен амбиент, богат избор на пијалоци како и одлична услуга.

БОГАТО МЕНИ
Нудиме голем избор на домашни и интернационални јадења, свежо подготвени во нашата кујна од тимот на искусни готвачи. Кај нас можете да ги пробате традиционалните македонски салати, супи и чорби, специјалитети со месо, тестенини, познатите неготински пити, како и специјалитетите на куќата подготвени на наш посебен начин.

ЛИСТА НА ПИЈАЛАЦИ 
Наздравете со чашка жолта или побарајте ја винската карта со најголем избор на сорти вина од тиквешкото подрачје.
         
ВРВНА УСЛУГА 
Нашиот персонал е овде во текот на целата година, да ве пречека и да ве услужи со деликатесите на куќата.Освен богата и врвна понуда во нашиот ресторан, ви нудиме беспрекорни кетеринг услуги, а може да ги организираме и вашите семејни прослави.

КЕТЕРИНГ УСЛУГИ 
Ресторан Чардак е вашиот партнер за организирање на вашите прослави! Од идеа до комплетна реализација, доверете ни го вашиот посебен момент, а ние ќе го реализираме согласно вашите очекувања и во рамки на вашиот буџет. Нашиот тим од искусни готвачи и угостители ќе ја претворат вашата прослава во совршен настан, кој вклучува подготовка на вкусни специјалитети, сервирање и декорирање како и совршена услуга.

 

Работно време:
Пон - Sab: 12:00 - 23:00
Нед: 12:00 - 24:00
e-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.: www.restorancardak.com.mk

fb Instagram

Read 364 times Last modified on Tuesday, 28 April 2020 12:41
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org