Ресторани

Почетна :: Ресторани

Ресторан Сонце

Monday, 27 April 2020 09:07
Rate this item
(0 votes)

 

Ресторан СОНЦЕ е со капацитет од 500 стола. Ресторанот е опремен со најсовремена опрема. Спрема секаков вид на свечени веселби .

Примаме аранжмани на:
- детски екскурзии
- пензионери
по поволни цени .

Ресторанот се наоѓа близу до Колешките Водопади


Работно време:
Пон - Чет: 08:00 - 24:00
Пет - Нед: 08:00 - 24:00
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.:

fb Instagram

Read 301 times Last modified on Tuesday, 05 May 2020 11:21
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org