Ресторани

Почетна :: Ресторани

Амор Гарден

Saturday, 18 April 2020 18:08
Rate this item
(0 votes)


Ресторан Амор Гарден е отворен за да ги разубавите вашите најубави настани! Капацитетот на ресторанот е 700 стола, но може да се прилагоди спрема Вашите потреби
закажете ја вашата свадба на време! Амор Гарден - каде што две души стануваат една! Информации и резервации на тел: 078/495-360 078/327-126

Работно време:
Пон - Пет: 10:00 - 18:00
Саб - Нед: 10:00 - 13:00
е-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

fb

Read 226 times Last modified on Saturday, 18 April 2020 18:25
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org