MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Агро Мото Трејд

Monday, 15 June 2020 11:28
Rate this item
(2 votes)

Агро Мото Трејд постои од 2005/6 год. се занимаваме со производство и трговија на овошје и зеленчук.
- Откуп и трговија со козумно и индустриско јаболко, главна и максимална дејсност.
- Откуп на цреши , сливи, праски , грозје и други производи.

Вршиме извoз на сите земјоделски производи во руските и европските држави.

Работно време:
Пон - Саб: 07:00 - 16:00
Недела: не работиме

e-mail: 
web:

fb Instagram

Read 407 times Last modified on Tuesday, 30 June 2020 06:26
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org