MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Металплус

Wednesday, 30 September 2020 13:08
Rate this item
(0 votes)

Трговија на метални производи

Компанијата МЕТАЛПЛУС се занимава со трговија на метални производи и услуги во металската дејност

- Профили
- Цевки
- Поцинкуван, црн, бродски и пластифициран лим
- Инокс лимови
- Алуминиумски лимови
- Ковани елементи, бигувана и штанцувана мрежа, плетена жица
- Изработка и монтажа на олуци
- Ребрување на лим
- Лексан плочи во повеќе бои

МЕТАЛПЛУС центар за црна металургија!

Работно време:
Пон - Пет: 09:00 - 19:00
Саб - Нед: не работиме

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

 

 

Read 180 times Last modified on Wednesday, 30 September 2020 13:17

Image Gallery

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org