MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Ралев Компани

Tuesday, 28 July 2020 13:16
Rate this item
(1 Vote)

Реномираниот бренд Ралев компани, за две години стана етаблиран бренд кој е неопходен во доменот на уредувањето на ентериерот. Се што е во тренд и најмодерното, во доменот на завеси, драперии, зебри, дрвен и алуминиумски венецијанер, изработени од најновите технолошки и дизајнерски материјали ви е достапно во оваа компанија. Материјалите ексклузивно ги увезуваат од најреномираните брендови од Турција.

Ралев компани нуди стручна помош од тим на архитекти кои ќе ви помогнат во изборот на дизајнот според просторот, боите и величините. Изборот е голем, можете да одберете интересни, модерни и класични аксесоари – колани, корнизи, држачи. Големиот избор на дезени, модерни и класични, со различни тематики и колорит на бои, ќе ја разигра секоја просторија и ќе даде уметничка нота на амбиентот.

Секое семејство е приказна за себе, а Ралев компани ги чува Вашите тајни и интимност.
Нека вашот дом биде посебен!

 
Работно време:
Пон - Пет:  09:00 - 22:00
Саб: 09:00 - 15:00
Нед: Не работиме

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

Read 294 times Last modified on Monday, 17 August 2020 13:02
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org