Хотели

Почетна :: Хотели : Мотели : Хостели : Вили
×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 889

ВИЛА СИЛИА ДООЕЛ Скопје

Monday, 01 August 2022 12:35
Rate this item
(0 votes)

Хотел Вила Силиа се наоѓа на 1.5км од центарот на град Скопје. Лоцирана е во близина на планината Водно, далеку од градскиот метеж, но близу до бизнис зоната. Хотелот нуди 5 удобни соби со паркинг за секоја соба. Има 2 големи балкони и огромен двор. Сите соби се опремени со кабелска телевизија, клима уред, безжичен интернет и телефон. Хотелот нуди организиран превоз од аеродромот во Скопје и бесплатен превоз до меѓународната железничка станица и автобуска станица во Скопје...

 

 

 

Работно време:

Пон - Пет: 08:00-18:00
Саб - Нед: не работиме

e-mail:

web:

fb Instagram

 

 

Read 816 times Last modified on Monday, 01 August 2022 12:37
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org