Хотели

Почетна :: Хотели : Мотели : Хостели : Вили

Хотел Коцарев

Friday, 12 February 2021 14:01
Rate this item
(2 votes)

Хотел Коцарев е идеално место за оние кои се во потрага во мирен престој и кои сакаат да уживаат.
Хотелот се наоѓа во близина на црквата Св. Еразмо,
на само 4 км оддалеченост од центарот на градот и 200м. од Охридското езеро.
 
 
Работно време:

Пон - Нед: 24/7

e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

web:https://hotelkocarev.mk/

fb Instagram

 

 

Read 129 times Last modified on Monday, 22 February 2021 14:24
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org