Хотели

Почетна :: Хотели : Мотели : Хостели : Вили

Вила Тоше

Wednesday, 04 November 2020 14:44
Rate this item
(0 votes)

Вила Тоше има 6 апартмани, комплетно опремени кои се наоѓаат во центарот на Крушево, на само неколку метри од градскиот парк. Секој апартман располага со сопствено купатило, мини кујна, кабловска ТВ, балкон, централно греење и заедничка кујна.
Работно време:
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Саб : Нед: не работиме
 
 
e-mail: 
web
 
 fb Instagram
  
Read 171 times Last modified on Wednesday, 04 November 2020 14:52
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org