Правни застапници

Почетна :: Адвокати | Нотари | Извршители

Адвокат Боро Тасевски

Вторник, 16 Јуни 2020 12:40
Rate this item
(1 Vote)

Граѓанско, кривично, стопанско, семејно право, составување на договори и правно советување.

Работно време:
Пон - Пет: 08:30 - 16:30
Сабота: 10:00 - 14:00

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web 

fb Instagram

Read 83 times Last modified on Петок, 17 Јули 2020 07:22
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org