MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Дејности:текстил и текстилни производи - продавници, балони за забави - трговија и дистрибутери
 
Работно време:

Пон - Пет: 07:00 - 15:00
Саб - Нед: не работиме

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web:

fb Instagram

 

 

Хари Компани од 2004 год.е официјален дистрибутер за балони во Македонија од добро познатите италијански брендови ГЕМАР БАЛЛОНС и Грабо БАЛЛОНС.
- Декорација со балони за вашите свечености
- Хелиумски балони
- Пиротехника-Огномет со лиценца
- Бројки и букви со хелиум
- Боци хелиум за една употреба

Работно време:

Пон - Чет: 08:30 - 17:00
Пет - Нед: 08:30 - 17:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.:

fb Instagram

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org