MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Kilimi i Home tehtil Ванчо Комерц

Monday, 06 July 2020 11:42
Rate this item
(2 votes)

 

Нашата компанија постои на македонскиот пазар од 30 години.Познати сме по трговија на подни подлоги,теписони, а посебно килими
со висок квалитет од повеќе европски фабрики.
Од асортиман покрај основната дејност, продажба на килими, теписони, стази , ПВЦ подни мушами, синтелони,располагаме и со
текстил за домаќинства,како што се:
-Постелнини
-Прекривки
-Јоргани
-Крпи, пешкири ,бањарки
-Пижами
-Долна облека и слично од македонско потекло,како и увозни јоргани од пердуви
Покрај ова, како трговија на мало, работиме и на големо со комплетно уредување на хотели и ресторини со:
-Текстилна програма како што се:
-Постелнини
-Чаршави
-Салфети од повеќе квалитети од кои меѓу другото располагаме со ДАМАСТ од Чешко потекло, кој го изработуваме
согласно бараните димензии , бои и квалитети, во посакувана количина.
Набавка и монтажа на ТЕПИСОНИ за конференциски сали и други деловни објекти од разен квалитет и бои,од кој најдобра и
редовна соработка имаме со фабриките од БЕЛГИЈА.
Од друга палета работиме и со БРИСАЧИ за пред врата за деловни објекти во повеќе квалитети и бои , согласно
вашите потреби, за внатрешни и надворешни простории.
Во досегашниот работен век се воведовме со паролата ПРИЈАТЕЛ НА ВАШИОТ ДОМ , па ПОВЕЛЕТЕ да се уверите дека сеуште
постоиме и сме тука за вас.

Работно време:

Пон - Петок: 09:00 - 20:00
Саб - Нед: 09:00 - 16:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

fb Instagram

Read 1536 times Last modified on Tuesday, 07 July 2020 13:18
More in this category: Burimi Textile Company »
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org