MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Дени М

Thursday, 25 June 2020 06:22
Rate this item
(0 votes)

Како занаетчиски дуќан за производство на кори за баклава и пита,јуфки за готвење,формиран е во 1995 година и како СЗД опстојува до 2004 година кога се пререгистрира во Друштво за производство,трговија и услуги.
Друштвото и понатаму се бави со производство на кори за баклава и пита и јуфки за готвење,

 

Работно време:
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Саб - Нед: 08:00 - 16:00
e-mail:  
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.:

fb Instagram

Read 113 times Last modified on Thursday, 25 June 2020 12:59

Image Gallery

Скачать шаблон Joomla с JooMix.org