MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Апартман Иви Apartman Ivvi

Friday, 19 June 2020 13:22
Rate this item
(0 votes)

Издаваме апартмани во куќа во најстрог центар и се наоѓаат на само 100 метри од Охридското Езеро, така што ќе немате никаква потреба од такси-ако доаѓате без возило.Апартманите се опремени со нови кревети, нови шкавчиња, тв-кабловска, wi-fi бежичен интернет, сопствено купатило со топла вода 24/7, греење, двор.Објектот има сопствен влез, и паркинг кој е бесплатен за нашите гости.Сместете се во најубавиот дел на Охрид. Повелете во апартмани Ivvi…

Работно време:
Пон - Пет: 08:00 - 20:00

Саб - Нед: 08:00 - 16:00

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

web:

fb Instagram

Read 269 times Last modified on Friday, 19 June 2020 13:44
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org