MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Центар за применета психологија Дора

Thursday, 14 May 2020 13:16
Rate this item
(1 Vote)

12096103 1065967400089083 3070936399924050652 n

Секогаш овде за Вас!

Дора Попова е родена во Скопје, каде што го завршува основното и средното образование. Таа е дипломиран психолог на Филозофскиот факултет во Скопје при институтот за психологија и воедно е основач на центарот за применета психологија “Дора“.

Покрај класичните студии по психологија, каде што го стекнува базичното знаење, таа е и обучен социотерапевт за холистички пристап. Во текот на своето образование Дора Попова била и сеуште е активен учесник на различни семинари, едукации и работилници од областа на општата психологија и психотерапијата за кои се има стекнато со бројни сертификати за истите.

Работно време:
Пон - Пет: 08:00 - 20:00
Саб - Нед: не работиме

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
web: www.czpdora.com.mk

fb Instagram

Read 1068 times Last modified on Wednesday, 10 June 2020 11:15
More in this category: Психомодус ЛМ »
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org