Directory Details

All in One Map :: Details

Take away

Четврток, 07 Мај 2020 06:22
Rate this item
(1 Vote)

“ВИСТИНСКА СРЕКА Е ДА ГИ НАПРАВИТЕ ДРУГИТЕ ЛУЃЕ СРЕКНИ”

Ова е нашето мото при подготовката на храна со голема посветеност, радост и зачинета со љубов, со желба да го оплемениме вашето секојдневие и специјалните моменти во животот, бидејќи длабоко веруваме дека храната ги впива енергијата и вибрацијата со која е подготвувана. Нашата идеја е да ви овозможиме уживање во храната и истовремено повеке време за вас самите, за вашите пријатели и за ситниците кои живот значат. Сакаме да го унапредиме и начинот на живот на луѓето преку врвниот квалитет на храната која ја подготвуваме.

Нашата услуга опфаќа: - подготовка на готвена храна - готвена храна по порачка за домашни потреби - подготовка и аранжирање на храна - сервирање и послужување на храна - подготовка на вегетраијанска, веганска и т.н. "raw food" храна по порачка Храната ке ви ја подготвиме, убаво ќе ви ја аранжираме на вашата маса, љубезно и професионално ќе бидеме со вас колку што ви е потребно, со желба вашите најсреќни мигови да помината на најдобар можен начин. Доколку ви е потребен кетеринг за - родендени - слави - свадби - веридби - крштевки - матурски свечености - бизнис презентации или некои други важни случувања, вие сте на вистинското место. Препуштете ни ја нам грижата околу организацијата за храната - изненадете ги вашите гости и препуштете и се на забавата

Ваш TAKE AWAY

Работно време:
Пон - Пет: 08:00 - 24:00
Саб - Нед: 08:00 - 24:00
e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.:

fb Instagram

Read 21 times Last modified on Вторник, 12 Мај 2020 08:52
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org