MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Апартмани Дан-Дар

Wednesday, 16 June 2021 13:30
Rate this item
(2 votes)

 

Апартманите Дан-Дар се наоѓаат на одлична локација во Нов Дојран.
 

Комплексот Апартмани Дан-Дар се состои од 
Четири вили 
Отворен базен за деца и возрасни
Ресторан со Македонска национала кујна 
Приватен паркинг кој е бесплатен за гостите на Дан-Дар 

Објектот “Дан-Дар” има 16 апартмани опремени со бежичен интернет, клима, ТВ, кабловска и фен. Секој апартман е со сопствено купатило. 

 

Read 913 times Last modified on Tuesday, 29 June 2021 06:24
More in this category: Aпартмани Јован »
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org