MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Козметички салон Дивајн

Thursday, 12 November 2020 13:38
Rate this item
(1 Vote)

Во самиот центар на Штип, спроти градскиот саат, е сместен најдобриот македонски салон за убавина Divine.
Салонот постои од 08.10.2011г. и за овие 5 години ви обезбедивме максимум, се залагаме да обезбедиме подобри услови за нашите клиенти и самиот обем на работа ни наложи да се решиме за понов, поудобен, попријатен салон за вас.
Сега салонот Divine е на нова локација со поголема конфорност и вашите желби ви ги нудиме на дланка, само посегнете по нив и ке завладеете во светот на убавината. Во салонот работи стручен тим кој постојано се надградува со одење на семинари и саеми кој ги следи сите светски трендови во сите области опфатени во салонот.
Салонот располага со повеќе функции кои опфаќаат: третмани на лице, тело, маникир, педикир, шеќерна депилација, турбо солариум, професионална шминка, медицинска и антицелулитна масажа, вулкански камења, надградба на трепки, лифтинг и др.
Ние сме верни чувари на вашата убавина, затоа повелете ние сме секогаш тука за вас.

Работно време:

Пон - Пет: 08:00 - 17:00
Саб - Нед : не работиме
 
 
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
 fb Instagram
  
Read 123 times Last modified on Monday, 16 November 2020 14:25
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org