MkMap

Почетна :: Сите локации на едно место

Фризерски салон Popeyе

Tuesday, 28 July 2020 06:14
Rate this item
(1 Vote)

 

Почитувани !

Секој ден е еден нов предизвик за тимот на фризерскиот салон Попај, за грижата кон клиентите и задоволство од сработеното на нашите муштерии. Годината ја стартувавме со тоа што го ветивме и неуморно ги исполнуваме вашите желби за убав изглед кои ги добиваме директно од Вас. Зад нас веруваме дека е уште една успешна година во која работата, реализицијата и квалитетот на услугата беа на прво место.
Со заеднички труд и несебично залагање, напорно работевме и го докажавме нашиот потенцијал како еден од најдобрите дуќани во нашата фела. И во следната  година ќе продолжиме да чекориме понатаму кон надоградување на потенцијалите кои не карактеризираат како целина единствено со Вашата подршка.
Ве повикувам да сораборуваме и во годината што престои.Заедно да се зафатиме со предизвиците и заедно да ви служиме на вас драги клиенти од сите генерации. 

Со почит тим од фризерскиот салон Попај.

Работно време:
Пон - Саб: 10:00 - 20:00
Недела: не работиме

e-mail: 
web:

fb Instagram

Read 208 times Last modified on Thursday, 13 August 2020 10:28
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org